Samsung 139cm (55") 4K Neo QLED Mini LED Vision AI TV - QA55QN90FAK
by SAMSUNG
SKU: QA55QN90FAK
Regular price R 21,999.00
Unit price
per
Please Note:
1. A valid TV license will be required in order to complete your purchase of this product.
3. Unfortunately, we are not able to process purchases using Business TV licenses.
SAMSUNG 55 inch QN90F 4K Neo QLED Mini LED Vision AI TV 2025 – QA55QN90FAKXXA
 (Samsung QA55QN90FAK)
Product features (Samsung QA55QN90FAK)
Picture quality features
Gaming features (Samsung QA55QN90FAK)
Motion Xcelerator 165Hz: Enjoy crisp, ultra-smooth visuals and blazing-fast speeds. This provides VRR gaming at up to 4K 165Hz when connected to a compatible PC.
Audio features (Samsung QA55QN90FAK)
Smart features (Samsung QA55QN90FAK)
by SAMSUNG
SKU: QA55QN90FAK
Regular price R 21,999.00
Unit price
per
Fast Shipping
Secure payment
Availability
(0 in cart)
Tax included.Shipping calculated at checkout.
You may also like
Please Note:
 (Samsung QA55QN90FAK)
Picture quality features